Jälgi meid Facebookis!
Liiva müük +372 5030102

Jäätmete utiliseerimine

OÜ Mantrumi jaoks on jäätmete utiliseerimine kõige tähtsam lammutustööde juuures kuna see moodustab objektide maksumusest tavaliselt 60-70%. Ehk, puhtalt lammutamise peale kulub tavaliselt 20% kogu objekti maksumusest

 

Lihtne on lüüa ja peksta kõik erinevad hooned kokku kuid pärast on raske ja kulukas jäätmeid sealt kätte saada. OÜ Mantrum kõigepealt eemaldab hoone seest ja väljast jäätmed ning utiliseerib need. Peale seda kui on hooned jäätmetest vabad alagab lammutus kus samuti ei peksta kõike "risti-rästi" segamini vaid tõid teostatakse rahulikult ja targalt mis lõpp kokkuvõttes ongi kiirem tegutsemisviis.

 

Kõik jäätmed mis tekivad hoonete lammutamisel sorteeritakse kohapeal esmalt või viiakse veel eelsorteerimisse Kobratu jäätmejaama. Sorteerimine aitab vältida materjalide raiskamist ning samuti võimaldab rohkem materjale suunata taaskasutusse. Omame kaasaegset tehnikat jäätmete taaskasutusse suunamiseks nagu kivipurusti, betooni pulbristid, materjali haaratsid ja sõelad.

 

Meie eesmärk ei ole kuhjata prügilaid vaid muuta Eesti rohelisemaks!  

 

Kodulehe tegemine aara.ee

Jäätmete utiliseerimine

Jäätmete utiliseerimine

OÜ Mantrumi jaoks on jäätmete utiliseerimine kõige tähtsam lammutustööde juuures kuna see moodustab objektide maksumusest tavaliselt 60-70% Ehk, puhtalt lammutamise peale kulub tavaliselt 20% kogu objekti maksumusest

Jäätmete utiliseerimine

www.mantrum.ee © 2016 osaühing MANTRUM » "Meie kasuks räägivad pikaajalised kogemused, tähtaegadest kinnipidamised, klientide usaldusväärsus ning töötajate professionaalsus. Peame oluliseks klientide rahulolu"